قانون تکامل چه نقشی در زندگی ما دارد ؟

قانون تکامل ، چه قانونی ، آیا واقعا قانون دیگه ای نبود که خداوند برای ما انسانها بذاره تا معیار پیشرفتمون رو بفهمیم؟ 

شاید این سوال کمی دور از انتظار باشه که ، به این شکل سوال می پرسیم . ولی قانون تکامل اضلا چی هست و به چه درد ما میخوره و اگر به درد میخوره چجوری باید ازش استفاده کنیم ؟ خوب اینها سوالاتی هستند که نه تنها در ذهن من و شابد در ذهن خیلی از افرادی که این قانون به گوششون خورده باشد . و میخایم که اولا بدونیم این قانون چیه و زمان استفاده و مکان استفاده قانون تکامل کجاست . در این مقاله و قدم به قدم میخایم یاد بگیریم اصلا این قاون چیه ، با ما همراه باشید .

برای درک این قانون مثال کاملا واضح و روشنی که همه ادمها و بلا استثنا با این قانون همراه بودن ، متولد شدن هست . از زمانی که اسپرم وارد رحم مادر می شود و تا زمان به دنیا آمدن نوزاد به مدت 9 ماه تکامل طی می شود تا بذنیا بیاید . پس اینجا گفتیم تکامل طی می شود ، یعنی چی ؟ 

منطور طی تکامل رشد مرحله به مرحله است ، یعنی هر کدام از اعضای بدن برای رشد خود نیاز به زمان مناسب دارند و نمی توانند از هم سبقت بگیرند و بگویند که مثلا پا به مغز بگوید که نه الان نوبت من است کنار وایسا من رشد کنم و بعد تو رشد کن ، این با نظان قانون تکامل در تضاد است . یعنی اول قسمت هایی از بدن که در برنامه ریزی خلقت هست رشد کرده و بقیه قسمت ها به مرور زمان رشد می کنند و در نهایت نوزاد متولد می شود . این مورد نمونه واضحی از این قانون بسیار جامع و کامل و الته همه گیر است که خداوند همه کیهان را در داخل این قانون آفریده است و ما به هیچ عنوان راه فراری حتی به انداره سر سورن از این قانون نداریم . پس بهتر است که برای استفاده درست از این قانون آن را درک کرده و به درستی استفاده کنیم . ما می توانیم نشانه های این قانون را در تمام قسمت های زندگی خود ببینیم و از آنها درس بگیریم . 

در ادامه می خواهم نمونه ای از تجربه خودم که قانون تکامل را رعایت کردم و موفقیت داشتم و نمونه تحربه هایی که قانون تکامل را رعایت نکردم و صد در صد ضرر کردم در این قسمت بیاورم .

بازدیدها: 38